Наші партнери
Мережа магазинів "Калина"
Мережа магазинів "Калина"
Мережа магазинів "Калина"
Мережа магазинів "Калина"
Мережа магазинів "Калина"
АртАвеню
Завантажити ще

Зелень з ферми Green Wave представлена в магазинах

Український виробник Грін Вейв пропонує купити листовий салат та різноманітну свіжу зелень. Наразі нашу продукцію можна придбати у магазинах Тернополя, Хмельницького і Львова, а також в областях, закріплених за цими містами.

Ми розширюємо логістику і налагоджуємо співпрацю з клієнтами різних регіонів, відтепер екологічно чиста зелень від Грін Вейв доступна у крамницях і маркетах Києва і міста Бровари.

 

Де можна купити салат від виробника Green Wave у Тернополі?

Серед наших клієнтів локальні маркети, ресторани і кафе, а також великі мережі магазинів. На даний час ми співпрацюємо з наступними мережевими маркетами у місті Тернопіль: “Калина”, “Артфуд”, “Продлюкс”, “Хмельничанка”, “Євромаркет”. Саме там Ви можете купити салат для особистого споживання з гарантованою якістю і за привабливою ціною.

Органіка у фуд-культурі вже стала звичною і незамінною. Запрошуємо до співпраці оптових закупівельників і партнерів!

 

Де ще вигідно мікрозелень купити?

Салат і мікрозелень купити в асортименті можна на нашому сайті. Від прямого постачальника замовляти вигідніше! Ми гарантуємо якість та свіжість свого продукту.

Також нагадуємо, що у нас можна придбати домашні ферми і “зелені вітрини” з системами вирощуваннязелені IGreen: вирощуйте і зберігайте правильно зелень вдома і на роботі!