ПРОЄКТ «ЗЕЛЕНІ СОТИ»
зелень за доступною ціною

Вирощування зелені у власній оселі

Зелень та пряні трави надають нашим стравам вишуканий смак, аромат і дуже корисні для організму. Але більшість українців скорочують споживання цієї продукції в період із пізньої осені і майже до кінця весни.
Відсутність у достатній кількості та асортименті в холодну пору року та висока ціна – головні чинники, чому цей продукт став виключно сезонним для жителів нашої країни.
Сьогодні компанія Green Wave Organic пропонує споживачам ідеальне рішення – ексклюзивний доступ до будь-яких видів салатів, пряних трав та мікрозелені за доступною ціною.
Тепер у кожного є можливість насолоджуватися яскравим смаком та ароматом усієї палітри цих продуктів увесь рік. А ще проєкт «Зелені соти» – цікава і дуже вигідна пропозиція для кожного, хто бажає займатися вирощуванням зелені у власній оселі.
зелені соти

Як ростити зелень за допомогою додатку GW Organic?

«Зелені соти» – це розробка нашої компанії у вигляді спеціального ґаджета, який немає аналогів в Україні. Ми пропонуємо цей проєкт усім, хто бажає вирощувати смачні та поживні рослини в будь-якому куточку свого будинку або квартири. Також інноваційний пристрій ідеально підходить для довготривалого зберігання рослин, тому ви можете створити живий оазис на вітрині власного магазину у вигляді зеленої стіни.
Повноцінне живлення рослин відбувається за рахунок вмонтованої системи рециркуляції поживної речовини, а система датчиків забезпечує контроль зовнішнього середовища.

Гаджет вирощування зелені від Грін Вейв Органік 

Окрім цього, у власника пристрою «Зелені соти» завжди є можливість спостерігати за станом рослин в онлайн-режимі за допомогою спеціального додатку, встановленого в системі.
Такий проект буде актуальним для всіх, навіть, якщо у вас взагалі немає досвіду вирощування рослин, оскільки цей ґаджет майже унеможливлює загибель рослин.
додаток вирощування рослин гаджет green wave organic