Політика конфіденційності

Політика конфіденційності регулює використання програмного забезпечення iGreen ("Програма") для мобільних пристроїв.

Яку інформацію отримує Програма і як вона використовується

Інформація, надана користувачем

Програма отримує надану вами інформацію під час реєстрації. Майте на увазі, що ви не зможете скористатися функціями, які пропонуються у Програмі, якщо не зареєструєтесь.
Коли ви реєструєтесь і використовуєте додаток, ви зазвичай надаєте (а) адресу електронної пошти, ім'я та пароль; (б)інформацію, яку ви вводите в нашу систему при використанні Програми, такі як контактна інформація.
Ми також можемо використати надану вами інформацію, щоб надати Вам важливу інформацію, необхідні повідомлення та маркетингові акції.

Чи збирає Заявка точну інформацію про місцезнаходження пристрою в режимі реального часу?

Ця програма не збирає точної інформації про місцезнаходження вашого мобільного пристрою.

Чи бачать треті сторони та / або мають доступ до інформації, отриманої за допомогою Програми?

Тільки агреговані, анонімні дані періодично передаються зовнішнім службам, щоб допомогти нам покращити додаток і нашу службу. Ми передаємо вашу інформацію третім особам лише так, як описано в цій заяві про конфіденційність.

Ми можемо розкрити надану користувачем та автоматично зібрану інформацію:

  • у відповідності до вимог закону, наприклад, для дотримання судової процедури або подібного судового процесу;
  • коли ми віримо, що розкриття є необхідним для захисту наших прав, захисту вашої безпеки або безпеки інших, розслідування шахрайства або відповіді на урядовий запит;
  • з нашими довіреними постачальниками послуг, які працюють від нашого імені, не мають незалежного використання інформації, яку ми розкриваємо їм, і погодилися дотримуватися правил, викладених у цій заяві про конфіденційність.

Політика збереження даних, керування інформацією

Ми зберігатимемо дані, надані користувачем, до тих пір, поки ви користуватиметеся Програмою і протягом деякого часу після цього. Якщо ви хочете, щоб ми видалили дані, надані користувачем за допомогою програми, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми відповімо у розумний час. Зверніть увагу, що деякі або всі дані, надані користувачем, можуть знадобитися для належного функціонування Програми.

Безпека

Ми піклуємося про збереження конфіденційності вашої інформації. Ми забезпечуємо фізичні, електронні та процедурні гарантії захисту інформації, яку ми обробляємо та підтримуємо. Наприклад, ми обмежуємо доступ до цієї інформації уповноваженим співробітникам і підрядникам, які повинні знати цю інформацію, щоб оперувати, розвивати або вдосконалювати нашу Програму. Майте на увазі, що, хоча ми намагаємося забезпечити безпеку інформації, яку ми обробляємо та підтримуємо, жодна система безпеки не може запобігти всім потенційним порушенням безпеки.

Зміни

Ця Політика конфіденційності може час від часу оновлюватися з будь-якої причини. Ми повідомлятимемо вам про будь-які зміни в нашій політиці конфіденційності, розмістивши нову політику конфіденційності тут і інформуючи вас електронною поштою або текстовим повідомленням. Рекомендується регулярно переглядати цю Політику конфіденційності для будь-яких змін, оскільки подальше використання вважається схваленням усіх змін.

Ваша згода

Використовуючи Програму, Ви погоджуєтеся на нашу обробку Вашої інформації, як це викладено в цій Політиці конфіденційності зараз і з нашими змінами. "Обробка" означає використання інформації будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, збір, зберігання, видалення, використання, об'єднання та розкриття інформації, всі дії яких будуть здійснюватися в Україні.

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання щодо конфіденційності під час використання Програми, або у Вас виникли запитання щодо нашої практики, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою на info@golden-web.org.