Продаж зелені, салатів для сегменту HoReCa від Green Wave

хорека зеленьЗакладам громадського харчування та зі сфери готельного бізнесу важливо надавати максимально якісний сервіс, щоб утримати увагу клієнтів і привабити нових. Наша високотехнологічна ферма з вирощування зелені може допомогти із цим.

Для приготування смачних і корисних страв потрібно використовувати продукти відповідної якості. Екологічна зелень з нашої ферми стане чудовим доповненням до блюд будь-якої кухні світу. Піклування про своє здоров’я та фігуру, екотренд і бажання смакувати дійсно свіжими та екологічно чистими продуктами — все це робить актуальною потребу купити зелень для кафе чи готельної кухні. Здивуйте гостей свого закладу смачними стравами, а ми організуємо постачання зелені прямо до Вашого підприємства!

 

Свіжа зелень в ресторани, кафе, фаст-фуди за вигідною ціною від компанії Green Wave

Свою продукцію ми вирощуємо на вертикальних фермах через метод гідропоніки і з використанням високотехнологічних рішень. Завдяки цьому суттєво скорочується час вегетації рослинок. Ми доставляємо зелень в ресторани, готелі і кафе, до всіх підприємств, що працюють у сфері обслуговування і гостинності.

Співпраця з HoReCa нашою компанією організується на прозорих і чесних умовах, через офіційний договір згідно з чинним законодавством України. З нами легко і вигідно співпрацювати на постійній основі, адже:

  1. Гарантуємо якість продукції, є сертифікати та висновки досліджень.
  2. Український виробник, жодних посередників.
  3. Салати та мікрогрін купити можна у горщиках, контейнерах.
  4. Вирощування спеціальних культур під замовлення.
  5. Надаємо взаємовигідні умови співпраці.
  6. Маємо розвинену логістику.
  7. Здійснюємо продаж зелені у чималому асортименті за оптимальною ціною + програма лояльності для постійних замовників.

співпраця хорека

Не важливо, страви якої кухні світу Ви пропонуєте своїм гостям — зелень від Грін Вейв доречна до будь-якого блюда! Свіжа рукола, салат, петрушка чи базилік — ці та інші зелені продукти активно використовують для приготування безлічі страв. Наші вертикальні ферми здатні виростити абсолютно будь-яку культуру під потреби Вашого підприємства! Кому вигідно співпрацювати з нами:

Продаж зеленого салату, мікрогріну та інших рослинок ми здійснюємо за доступною ціною, позаяк є безпосереднім виробником. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені у якості товару, своєчасності поставлень та оптимальності ціни. На своїх фермах використовуємо гідропонні системи, що дозволяють підтримувати відповідний мікроклімат, правильний рівень вологи, світла та своєчасне постачання поживних речовин. Вітринні системи керуються через ґаджет IGreen. Наші рослинки чисті від різноманітних шкідливих домішок, екологічні, корисні та смачні — натуральний український продукт!

 

Усі види салату, базилік, рукола, мікрогрін для смачних страв в кафе та ресторани

horecaНаша зелень доречна як на професійній ресторанній чи готельній кухні, так і на кухні фаст-фуду чи невеликого затишного кафе. Доставка зелені можлива кожного дня зручною для Вас транспортно-логістичною компанією. Для початку співпраці потрібно зареєструватися на сайті, не забудьте вказати свою сферу діяльності та перевірити правильність вказаної контактної інформації.

Через особистий кабінет Ви легко зможете власноруч формувати накладні та редагувати їх. Обирайте з нашого каталогу потрібні рослинки, і вже завтра вони будуть на Вашому підприємстві! Tech ферма від Green-Wave здатна за короткий термін виростити усі види зелені, салату, мікрогріну, овочів та навіть ягоди абощо. Все залежить від Ваших потреб і запитів, ми можемо виростити абсолютно все! І це буде гарантовано якісний свіжий продукт, екологічно чистий і смачний, а тому корисний.

Для приготування перших та других страв, салатів і різноманітних закусок часто використовують зелень. Це не лише частина рецептури, але й загальний екотренд — їсти більше корисних зелених продуктів. Поставка зелені на фаст-фуд, до ресторану чи готелю від нашої компанії суттєво заощадить Ваш час:

Ферма Green Wave постачатиме екопродукт на Ваше підприємство протягом усього року без перебоїв, до того ж його якість, смакові та поживні властивості від цього не змінюються. Наша зелень однаково добре смакує як влітку, так і взимку! Отримати більше інформації щодо співпраці представники Хореки можуть у менеджера за вказаними номерами телефонів або ж через електронну пошту.