ІННОВАЦІЙНА РОЗРОБКА
комплекс green wave organic

Авторська розробка - вертикальні ферми GW Organic

Вертикальний комплекс Green Wave Organic – це унікальне напрацювання, інноваційна розробка, що немає аналогів на ринку України і є безпрецедентною в своєму роді. Завдяки найсучаснішим технологіям та авторським інженерно-технічним рішенням вона у рази перевищує можливості сучасних теплиць. Зокрема, наші вертикальні ферми є рекордсменами за кількістю рослин, які можна вирощувати на 1 кв. м.
сіті ферма

Сіті-ферма майбутнього від Green Wave Organic - якісні рослини за доступними цінами

Жодних спеціалізованих полів чи стандартних теплиць – реалізувати проєкт можна просто в межах міста, на складських приміщеннях, офісних центрах, а також збудувати наш вертикальний комплекс вирощування зелені або відкрити фірмовий шоурум по нашій франшизі. Адже такий комплекс побудований за модульною системою дає змогу регулювати кількості площ відповідно до можливостей і потреб.

Поки такі сіті-ферми лише починають ставати урбаністичним трендом в Європі, ми вже пропонуємо їхню реалізацію. Це забезпечить клієнтів якісними, екологічно чистими та корисними продуктами харчування за доступними цінами цілий рік.

Переваги інновацій Green Wave Organic

До можливостей інноваційного комплексу вертикального вирощування Грін Вейв Органік належать:

  • повний клімат-контроль;
  • аналіз та підтримка життєдіяльності рослин в найбільш якісних умовах;
  • принципово нова система освітлення;
  • контроль газового середовища.
вертикальна ферма

Свіжа зелень від Грін Вейв Органік

Максимально автоматизований процес догляду за рослинами допомагає досягти не лише швидкого дозрівання якісних та смачних продуктів, але й зводить до мінімуму вплив на результат людського фактора та значно заощаджує кошти. Організація посадки та збору врожаю відбувається щоденно, незалежно від пори року. А отже ми постачаємо на ринок велику кількість високоякісної зелені, маючи постійний та надійний прибуток. Дізнатися більше про інноваційні розробки можна на gw-ecosystem.com