КОМПЛЕКС ВЕРТИКАЛЬНОГО ВИРОЩУВАННЯ
авторський проект вирощування зелені

Унікальний проєкт з вирощування зелені від Грін Вейв Органік

Комплекс вертикального вирощування є авторським проєктом унікальним у своєму роді і дозволяє отримати до 10 разів більше продукції з 1 кв. м. До його створення долучилися кращі спеціалісти напрямку, використані високоякісні сучасні матеріали та технології. А крім того – вкладено знання, досвід та дорогоцінний час у пошуку найоптимальнішого методу вирощування в експериментальному ключі. Таким чином, креативний підхід до процесу отримання максимального врожаю з мінімальної площі використання виокремлює Green Wave Organic з-поміж інших на ринку реалізації зелені, пряних трав та мікрогріну.
особливості обладнання вирощування зелені

Технології та обладнання комплексу вертикального вирощування

Щоби зрозуміти, наскільки ми переймаємось за кінцевий результат, варто розповісти детальніше про особливості наших технологій та обладнання. Адже для того, щоби ви могли купити рослини з унікальними органолептичними особливостями, ми:
  • створили власне виробництво складних деталей із полікарбонату та металу;
  • реалізували усі конструкції, інженерні мережі, електрифікацію та будівельні роботи;
  • розробили програмне забезпечення для керування та контролю, яке максимально налаштоване на потреби комплексу.
Одним із найцікавіших елементів нашого ПЗ є система забезпечення клімат-контролю та система рекуперації і акумуляції тепла.
рослини без пестицидів

Перший проєкт вирощування зелені

Перший подібний проєкт компанії Green Wave Organic наразі реалізовано на Львівщині – у місті Золочів. Для того, щоб ви могли купити зелень найвищої якості, ми створили цей особливий комплексі, в якому:
  • одночасно вирощуємо 750 000 рослин;
  • виробнича потужність сягає 15 000 рослин на день;
  • вага щоденного врожаю складає 1500 кг;
  • витримуємо оптимальні умови на кожному етапі зростання.
Тут дійсно можна замовити рослини найвищої якості – без пестицидів, ще на стадії вегетації або купити зелень буквально щойно зрізану і поміщену у спеціальну тару для транспортування, котра може зберігати свіжість до 10 днів. В асортименті не лише пряні трави, мікрозелень, різноманітні сорти салату, а й їстівні квіти - більш екзотичні і затребувані ресторанами високої кухні. До слова, потужність комплексу наразі розрахована на забезпечення споживачів західних областей України. Продукти, вирощені в ньому, ви можете щодня куштувати у більшості ресторанів Поділля та Галичини або замовити на сайті Green Wave Organic. Проте в найближчому майбутньому ми плануємо розширювати об’єми вирощування зелені та збільшувати продуктовий ряд. Оскільки вже зараз проходять завершальні етапи дослідів з інноваційними методами вирощування помідорів, гострого перцю, солодкого перцю та огірків.