Логістика tech ферми від компанії Green Wave

Наразі ми працюємо з підприємствами зі Західного регіону України, однак, готові до співпраці з підприємцями та партнерами з інших локацій. Green Wave активно розвиває виробничі можливості та географічні горизонти, щоб у кожний заклад громадського харчування, магазин чи дім доставити найкращі екопродукти!

Ми подбали про логістику, тому пропонуємо кілька можливих варіантів співпраці та доставлення товару. Проте, купити зелень Грін Вейв можна тільки після реєстрації на сайті, для подальших покупок також потрібна авторизація в особистому кабінеті. Це не займає багато часу, але суттєво полегшить і пришвидшить купівлю у майбутньому. Як зареєструвати бізнес та почати співпрацю по зелені:

  1. Вкажіть ПІБ, номер мобільного телефону, електронну адресу.
  2. Вкажіть країну та місто. Так-так, ми активно працюємо над тим, щоб налагодити експорт продукції та обладнання за кордон, тому запрошуємо до співпраці партнерів і з інших країн!
  3. Вкажіть сферу діяльності — ресторан/кафе/бар, готель, мережа маркетів, квітковий чи продуктовий магазин або що.

логістика

Для роздрібних покупців актуальні тільки перші два пункти. Якщо реєструєтесь як підприємець, замовлення зелені відбувається через оформлення накладної. Створити та редагувати її можете самі, або ж це може робити представник Грін Вейв. У нас можливе повернення товару, докладніше про умови розповість менеджер. Ваша електронна пошта буде логіном для входу в особистий кабінет. Не забудьте придумати власний пароль для авторизації.

 

Доставка зелені вирощеної методом гідропоніки від Грін Вейв в ресторани та фаст-фуд

умови доставкиДля наших клієнтів доступні кілька видів співпраці, в залежності від обраної, формується форма доставки зелені:

Ми працюємо з тепличними комплексами у двох напрямках:

  1. Домашні (родинні) теплички для роздрібного споживача.
  2. Комерційні вертикальні ферми Грін Вейв для бізнесу (франшиза).

На сайті можна замовити обладнання та всі необхідні ґаджети для догляду чи вирощування рослинок. Пропонуємо не тільки повноцінні тепличні комплекси, але й компактні смарт-рішення для бізнесу чи дому. Звичайно, у нас можна купити мікрогрін, салат, овочі та інші рослини, які ми доставимо до будь-якого закладу зі сегмента хореки. Фаст-фуди, кафе та ресторани, готельні кухні абощо — всі вони потребують своєчасного постачання свіжих та корисних продуктів для приготування страв. І наша материнська ферма з вирощування зелені допоможе з організацією поставлень! Тепличний комплекс дозволяє за короткий час виростити чудовий урожай, завдяки чому у Вашому закладі завжди буде свіжа та смачна зелень!

Заклади з HoReCa можуть замовити вже зрізані у боксі чи у стаканчиках рослини. В асортименті базилік, м’ята, різні сорти салатів та мікрогріну, орегано, петрушка і кріп тощо. Зелень методом гідропоніки завжди смачна, а з наших ферм ще й корисна та екологічно чиста. Використовуйте її для приготування страв, дивуйте гостей свого закладу новими смаками та вражайте продуктами найкращої якості! Наразі наша материнська теплиця налічує понад 250000 одиниць рослинок, тому жодних проблем з постачанням навіть великих партій товару не виникне.

 

Купити зелень на сайті gw-ecosystem.com з доставкою до дому

На сайті можна купити зелень та інші рослини різної стадії вегетації, а саме 10%, 50% та 100%. Рослинки до стадії 50% можемо надіслати “Новою Поштою”. За необхідності розглянемо й інші транспортно-логістичні компанії, через які Вам зручніше отримувати покупки. У каталогах можете ознайомитися з асортиментом та наявністю товару.

Наша ферма з вирощування салатів та зелені постачає продукцію не лише підприємцям та оптовим закупівельникам, але також роздрібним покупцям. Доставимо рослинки прямо до Вашого будинку при купівлі від 10 одиниць одним замовленням. Оплата здійснюється одразу на сайті або ж під час отримання товару на поштовому відділені/через кур’єра. Звертаємо Вашу увагу: послуги доставлення товару та оплата комісії транспортно-логістичних компаній покладаються на покупця!

Якщо хочете отримати більше інформації щодо тепличних систем, технології IGreen або ж рослинок від Green-Wave, звертайтеся до менеджерів за вказаними номерами телефонів. Змінюємо життя та покращуємо бізнес в Україні разом!