Продаж зелені в магазини, торгові точки та мережі супермаркетів з найбільшої Tech ферми від компанії Green Wave

екозелень оптБажання людей бути здоровими, красивими і сильними диктує свої екотенденції. Все більше українців надають перевагу правильному харчуванню, і у цій справі екологічна зелень грає не останню роль. Забезпечити простий і швидкий доступ до свіжих екологічно чистих продуктів — важлива задача для продовольчих підприємств і торговельних об’єктів.

Високотехнологічна ферма з вирощування зелені від Грін Вейв допоможе будь-якому виду бізнесу оперативно реагувати і задовольняти потреби споживачів. Налагоджена логістика нашої компанії дозволить своєчасно і систематично отримувати екологічний продукт для реалізації тим чи іншим чином. Наша tech ферма забезпечить Ваше підприємство здоровою та смачною зеленню, що допоможе зацікавити покупців та розвивати бізнес у напрямку сучасних тенденцій.

 

Чому варто купити зелень оптом від виробника Green Wave?

На сайті можна вигідно купити зелень оптом від прямого постачальника. Як відповідальний український виробник, Грін Вейв подбав про якість продукції, чому свідчать результати численних дослідів та протоколи випробувань.

Вся продукція є сертифікованою, тому Ви спокійно можете купити салат оптом чи будь-які інші рослини, і сміливо пропонувати їх своєму кінцевому споживачеві. В даний момент ми підкорюємо магазини і мережі Західного регіону, одночасно, нарощуючи потужності, прагнемо охопити ринок усієї України. Продаж зелені здійснюється у різних форматах з урахуванням потреб того чи іншого бізнесу:

У каталозі представлене найширше різноманіття рослин, які можна використовувати у кулінарії як на професійній, так і звичайній побутовій кухні. Салати і мікрогрін купити нашого виробництва можуть собі дозволити будь-які покупці. Лояльна цінова політика компанії дозволяє підприємцю вигідно закупити товар і запропонувати його клієнту за привабливою ціною. Пропонуємо купити базилік оптом, руколу, мікрогрін, орегано, шпинат, петрушку, кріп, зелену цибулю, кінзу, крес-салат, розмарин, м’яту — ознайомтеся з повним асортиментом у каталозі.

Чому варто почати співпрацю саме з нами:

  1. Оперативна доставка зелені оптом, щоденні постачання.
  2. Гарантована якість продукції, підтверджена відповідними контролювальними органами.
  3. Налагоджена логістика, доставляємо товар у будь-який населений пункт країни + розширення інтеграції на міжнародному рівні.
  4. Продаж зеленого салату та інших рослин здійснюється на договірній основі. Ми прихильники прозорої та чесної співпраці, все згідно з чинним законодавством України.
  5. Комфортні умови співпраці, доступна система лояльності для наших партнерів і постійних клієнтів.

купити мікрогрін оптом

Купити мікрогрін оптом та інші види зелені Ви можете через наш сайт. Для цього потрібно завчасно зареєструватися — це швидко і просто:

  1. Вкажіть ПІП, номер мобільного, електронну пошту, країну та місто.
  2. Оберіть сферу своєї діяльності — ресторан/кафе/бар, готель, продуктова/квіткова крамниця чи мережа магазинів.

Вказана при реєстрації бізнес-сторінки пошта, і буде Вашим логіном. Не забудьте придумати безпечний пароль. Згодом на пошту надійде лист з підтвердженням реєстрації. Тепер Ви легко зможете купити руколу, мікрогрін та салати за кілька хвилин. Через особистий кабінет зручно продивлятися і формувати накладні як менеджеру Грін-Вейв, так і власне замовнику.

 

Поставка зелені в супермаркети, салатів оптом в торгові мережі та магазини по всій Україні

купити зеленьЧому поставка зелені в супермаркети, продовольчі та квіткові магазини настільки актуальна? Мова не лише про світові тенденції та тренди, цей напрямок активно розвивається у різних галузях. Відтепер приготувати смачну і корисну страву ще простіше, а у маркеті покупець має можливість обрати рослинку дійсно найвищої свіжості. Для цього більше не потрібно відвідувати ферми чи вирощувати рослини самостійно.

Ми постачаємо зелень в магазини невеликих форматів, з нами співпрацюють великі всеукраїнські та міжнародні мережі, гіпермаркети, позаяк це вигідно і прибутково. Вертикальні ферми Green Wave є найбільшими у своєму регіоні, тому здатні своєчасно забезпечувати свіжою зеленню навіть у великих промислових масштабах. Отримати замовлення можна наступним чином:

Співпраця з торговою мережею та магазинами можлива через прямі постачання зелені або ж разом з вертикальними грін-прилавками. Останні, до речі, суттєво підвищують продажі без жодних додаткових маркетингових хитрощів. Більше інформації можна отримати у менеджера.