Місія компанії Green Wave

компанія green waveМи те — що ми їмо. Так казав Гіппократ, і однозначно мав рацію. Наші харчові звички безпосередньо впливають на фізичне і психоемоційне здоров’я, на якість життя і довголіття, зрештою! Важливо щодня раціонально та різноманітно харчуватися, але що ж має бути у складі страв? Окрім овочів, м’ясних та морепродуктів, злаків повинна бути ще екологічно чиста зелень. Так-так, їсти її потрібно щодня, позаяк вона багата вітамінами та мікроелементами, позитивно впливає на самопочуття. Дієтологи та нутриціологи радять не оминати увагою зелені продукти, вживати їх у свіжому вигляді кожного дня.

Для нас вирощування салату в теплиці — це не просто засіяти, виростити й зібрати врожай. Для компанії Грін Вейв це ціла філософія, стиль і спосіб життя, бажання зробити внесок в покращення повсякдення кожного українця!

 

Теплиця для зелені — чому це так актуально, і як Green Wave розвиває тепличне господарство в Україні?

Є узагальнена статистика, за якою середньостатистичний американець та європеєць вживають у 2 рази більше зелені, аніж українець. Мешканці Азії можуть похизуватися у 4 рази вищим показником. Культура споживання їжі впливає на довголіття та якість життя, і наша теплиця для зелені та овочів допоможе покращити цю статистику в Україні!

Ми поставили собі за мету стати саме тією компанією, що крок за кроком, день за днем здійснюватиме якісні зміни у культурі харчування українців. Екологічна зелень зміцнює здоров’я, позитивно впливає на зовнішність та настрій, довголіття. Якісний продукт за доступною ціною — це стандарт якості українського виробника GW.

Мало вміти вирощувати зелені продукти, потрібно прагнути до технологічності й модернізації процесів, бути свідомим та раціональним у своїй роботі. Вертикальні ферми від Грін Вейв працюють саме за таким підходом. На відомому форумі з теми тепличних господарств лектор піднімав наступну тему: “Сучасні тепличні господарства у Нідерландах”, а вони відомі своїм розвиненим сільськогосподарством, займають понад 20% всієї земельної площі країни. На перший погляд може здатися, що це ознака потужності та розвиненості галузі, однак ми думаємо дещо інакше. Tech ферми зі системою I Green дозволяють вирощувати у 10 (!) разів більше рослинок на 1 м², аніж більшість аналогічних теплиць. Таким чином, ми заощаджуємо площу і раціональніше її використовуємо!

Вирощування рослин методом гідропоніки на вертикальних фермах має безліч переваг, зокрема:

Вирощування мікрогріну та іншої зелені на нашому виробництві дозволяє заощаджувати площу під рекреаційні потреби. Замість того, щоб засівати величезні площі земель і використовувати надмірну кількість ресурсів, можна виготовляти більше продуктів на обмежених ділянках.

Наша компанія працює у різних напрямках, ми не лише виготовляємо та постачаємо зелень на підприємства, але й подбали про доступність свіжих продуктів в кожній українській родині! Гідропоніка вдома від Грін-Вейв дозволить стати до природи ближчим, і вирощувати свіжу зелень протягом усього року! Домашня tech ферма проста у керуванні, адже пріоритетом нашої компанії є також — робимо просто, якісно і технологічно! Тому кожен зможе легко вирощувати овочі та зелень у наших теплицях, все геніальне просто і зроблено фахівцями Green Wave!

ферма для рослин

 

Бізнес в Україні на зелені: екологічно, вигідно і корисно!

Збудувати чесний, прибутковий і при цьому актуальний бізнес в Україні не так просто. Конкуренція велика, а от зі впровадженням нових технологій можуть виникнути проблеми. А надто, якщо немає досвіду. Але рішення є!

Бізнес на зелені не втратить актуальності, екотренд і піклування про себе стало нормою життя більшості людей. З нашою допомогою Ви не лише почнете власну справу, але й докладете руку до оздоровлення інших українців, розвиватимете технологічне екогосподарство у нашій країні! Франшиза зелені від Грін Вейв гарантовано окуповується за 3 роки, роялті відсутнє. Окрім того, що ми виконаємо будівельні та монтажні роботи, ще й надамо маркетинговий план і допоможемо з пошуком потенційних клієнтів.

У нашій компанії Ви можете купити франшизу в Україні для побудови чесного та прибуткового бізнесу. Для нас принципово бути відкритими з усіма партнерами та клієнтами, тому співпраця виключно офіційна. За докладною інформацією звертайтеся до менеджера!