РЕАЛІЗАЦІЯ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
найкраща зелень для споживання

Купити зелень високої продукції за лояльною ціною

Бажаєте купити зелень високої якості з належним органічним складом та достатньо тривалим як для такого специфічного продукту терміном придатності? Усі професіонали у сфері торгівлі та ресторанного бізнесу розуміють наскільки непросто зберегти товарний вигляд зелені і на скільки короткий період її зберігання. Кожному з вас відомо як прикро викидати в смітник велику кількість непроданого товару. Ви власник продуктового магазину, але ніколи не торгували зеленню через страх, що товар зів’яне швидше, ніж продасться. Ви директор великого супермаркету і вам з власного досвіду відомо скільки відсотків від загального обсягу продукції свіжої зелені йде на утилізацію. Компанія Green Wave Organic допоможе вам впоратися із таким непростим запитом – ми можемо забезпечити ваші точки реалізації або пункти громадського харчування найсвіжішою зеленню із доставкою по Україні.
У нашому каталозі представлене найширше різноманіття рослин. Лояльна цінова політика компанії дозволяє підприємцю вигідно закупити товар і запропонувати його клієнту за привабливою ціною.
купити зелень від виробника

5 причин купити пряні трави та зелень саме в нас

Ми успішно співпрацюємо не лише із представниками бізнесу, але й і з роздрібними покупцями: наприклад, вирощуємо зелень і для HORECA, і для споживачів з невеликими обсягами. Тож інтернет-магазин зелені gw-ecosystem.com пропонує купити пряні трави, мікрозелень у найширшому різноманітті, аби використати її як на професійній, так і на домашній кухні.
Чому варто обрати саме Green Wave Organic:
  1. Пропонуємо налагоджену логістику та розширення інтеграції на міжнародному рівні;
  2. Оперативну відповідь на купівлю зелені гуртом, швидку доставку, щоденні постачання;
  3. Високу якість продукції, підтверджену відповідними органами контролю;
  4. Гарантуємо вашу купівлю салату та інших рослин на договірній основі згідно з чинним законодавством України;
  5. Створюємо комфортні умови співпраці, доступну систему лояльності для наших партнерів і постійних клієнтів.
Компанія роками впроваджувала свої передові розробки, аби досягти максимальних результатів у кількості та якості отриманих рослин. Особливість технології – вертикальний комплекс вирощування зелені, що дозволяє мінімізувати простір теплиці і у 10 разів збільшити обсяг врожаю на 1 кв. м. Такий високотехнологічний комплекс вертикального вирощування від Green Wave Organic допоможе будь-якому бізнесу оперативно реагувати і задовольняти потреби споживачів. Наша зелень точно відповідатиме вимогам навіть найвибагливішого споживача, адже вирощується без пестицидів, на натуральних добривах і в унікальних умовах. А також стане ідеальною основою і дитячого меню, і меню поціновувача здорової їжі.